Love 2200px

Katrs un ikviens ir dejas kaislības gūsteknis

Leciens 2200px

 Deja ir pēdas pieskāriens zemei un roku atvēršana spārniem

Dejojoša sieviete jūras krastā

 Deja ir spogulis tavai dvēselei

Lokanība

Katrs un ikviens ir dejas kaislības gūsteknis

 

 

Sporta deju studija


Sacensību organizēšana

Sporta deju studija "Saltāre" ir organizējusi augsta līmeņa Latvijas Sporta deju federācijas apstiprinātas sacensības. Pēdējos gados ir organizēti gan Latvijas kausa posmi, gan Latvijas Valsts reitingi, gan arī Latvijas Valsts čempionāts. 
Šajās sacensībās piedalās visi Latvijas spēcīgākie sporta deju pāri.

Katru gadu studija pilnveido savas sacensību organizēšanas prasmes un pieņem jaunus izaicinājumus, lai rīkotu plāšākas un nozīmīgākas sacensības.

 

Sadaļā ''Galerija'' ir iespēja aplūkot fotogrāfijas un video no sporta deju studijas "Saltāre" organizētajām sacensībām.

cempionats valmiera

Klientu atsauksmes

Pateicoties šim lieliskajam kolektīvam un tās deju skolotājiem sporta deju gars joprojām aktīvi virmo Vidzemes pusē. "Saltāre" ik gadu rudenī rīko vienas no lielākajām sporta deju sacensībām ārpus Rīgas - "Valmieras Zelta rudens", kur bez pašmāju spēcīgajiem pāriem startē arī ārzemnieki. Lai kluba deju skolotājiem netrūkst enerģijas un entuziasma strādāt un audzēkņiem labas sekmes sacensībās!

Ivars Bācis LSDF preses sekretārs

Ja esiet nolemuši pievērst savus bērnus dejas makslai, noteikti ietektu deju studiju "Saltāre". Labākie Vidzemē. Par to liecina izcinitās augstās vietas sacensibās. Liels paldies deju studijas vadītājam un pedagogam Rihardam Bergam par kvalitatīvu darbu, interesantām, atraktīvām deju nodarbībām un radošām nometnēm. Lai veicas ari turpmāk, daudz jaunu talantīgu dejotāju, sasniegumus sacensībās!

Sandra Berga dejotāju mamma

Visiem Valmieras dejotājiem vēlu dejot no visas sirds un būt laimīgiem. Klubam Saltāre ilgus darbības gadus un panākumus. Deja ir bezrobežu pasaule, kurā katrs cilvēks atrod kaut ko priekš sevis. Tagad katram Valmieras iedzīvotājam ir iespēja doties šajā aizraujošajā ceļojumā.

Vjačeslavs Višņakovs Latvijas čempions latiņamerikas dejās