Love 2200px

Katrs un ikviens ir dejas kaislības gūsteknis

Leciens 2200px

 Deja ir pēdas pieskāriens zemei un roku atvēršana spārniem

Dejojoša sieviete jūras krastā

 Deja ir spogulis tavai dvēselei

Lokanība

Katrs un ikviens ir dejas kaislības gūsteknis

 

 

Sporta deju studija


15. Augusts, 2018

Noslēgusies sporta deju nometne Valmierā

Ir noslēgusies sporta deju kluba "Saltāre" treniņnometne, kurā piedalījās vairāk nekā 50 bērni no Valmieras un Cēsīm. Paldies dalībniekiem par centību un izturību!

Lai arī tuvojas sporta deju jaunā sezona, arī iepriekšējā mūsu "Saltāres" dejotājiem ir bijusi panākumiem un notikumiem bagāta.
Mūsu dejotāji piedījušies sporta deju sacensībās visā Latvijā un arī ārpus tās. Veiksmīgus startus uzrādījuši mūsu jaunākie dejotāji (iesācēju grupās), kuri sasnieguši augstus rezultātus ne tikai Latvijā, bet izmēģinājuši arī spēkus sacensībās Igaunijā. Daudzu sacensību labāko trijniekus un finālus ir sasnieguši arī mūsu kvalifikācijas grupu pāri. Kā katru gadu, vairāki mūsu deju pāri ir apbalvoti Valmieras Sporta laureātā.
Ļoti labu sadarbību esam turpinājuši ar vispārējām un pirmsskolas izglītības iestādēm Valmierā, Kocēnu un Beverīnas novados, Naukšēnos, kur bērni sporta deju pamatus var apgūt pulciņa līmenī. 
Jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijas Sporta deju federācija ir uzticējusi mūsu sporta deju klubam organizēt Latvijas Čempionātu- 2019.gadā tas būs 10 deju disciplīnā un norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā. Šajā pašā gadā rīkosim arī māzāka apmēra sacensības, kas sauksies "Vidzemes Kauss".

Lai arī jaunā sezona būtu radoša un pozitīviem notikumiem bagāta!

Sporta deju kluba "Saltāre" vadītājs
Rihards Bergs

saltare

Pēdējie Twitter ieraksti