Love 2200px

Katrs un ikviens ir dejas kaislības gūsteknis

Leciens 2200px

 Deja ir pēdas pieskāriens zemei un roku atvēršana spārniem

Dejojoša sieviete jūras krastā

 Deja ir spogulis tavai dvēselei

Lokanība

Katrs un ikviens ir dejas kaislības gūsteknis

 

 

Sporta deju studija


16. Decembris, 2015

Rīgas Skolēnu pils kauss

26.septembrī norisinājās Rīgas Skolēnu pils kauss. Mūsu pāris Aleksandrs Aleksis Tuņķelis un Elīza Tīna Veisenkopfa, Latvijas Kausa posmā bērnu 2 E4 grupā, 37 pāru konkurencē ieņēma dalītu 6.-8. vietu. Šis sasniegums viņiem ļāva pacelties arī Latvijas Sporta deju federācijas kopvērtējumā uz 9.vietu no 69 pāriem! Šim pārim ir atlikušas vēl viens Kausa posms, kas būš izšķirošais par iekļūšanu kopvērtējuma labāko sešiniekā.

Šajās sacensībāš dejoja arī mūsu pāris Markuss Daniels Polis un Grēta Puzinkeviča. Viņi ieguva 1. vietu iesācēju grupā.

18. Augusts, 2015

Sporta deju studija "Saltāre" uzņem jaunus dalībniekus!

Sporta deju studija „Saltāre” uzņem jaunus dalībniekus visās vecuma grupās, sākot no četru gadu vecuma. Sporta deju studija „Saltāre” sagatavo bērnus gan sacensību līmenim, gan dažādiem koncertiem.

Nodarbības notiks trīs reizes nedēļā Valmieras Valsts ģimnāzijā (Leona Paegles iela 40).

Pirmā nodarbība un tikšanās ar vecākiem notiks 2.septembrī plkst. 17.00.

Nodarbības vadīs Latvijas Sporta deju federācijas sertificēts treneris un tiesnesis Rihards Bergs.

Sporta dejas valmiera

 

Plašāka informācija: Rihards Bergs – 26647052, www.saltare.lv

18. Jūnijs, 2015

Sezonas rezultāti, notikumi, jaunumi

Noslēdzoties sporta deju sezonai, arī "Saltāres" dejotāji šobrīd atpūšas un atgūst spēkus, lai, sākoties ar jūlijam, uzsāktu gatavošanos sezonas turpinājumam.

Šis pusgads ir bijis rezultātiem un notikumiem bagāts, tāpēc tālāk tiks aprakstīts neliels sezonas kopsavilkumu.

Īpaši aktīvi un veiksmīgi šogad bija "Saltāres" jaunākie dejotāji (pirmsskolas vecuma). Jānis Līviņš, Elīza Kuple, Markuss Daniels Polis, Grēta Puzinkeviča, Mārtiņš Līviņš, Agneta Lāce, Gabriels Gukengeimers, Elza Liepiņa, Emīlija Gukengeimere, Ričards Brauns, Dāvis Megnis, Jānis un Kerija Atlāči, Edgars Apinis- šie visi mazie dejotāji parādija sevi šogad ļoti labi, iegūstot  vairākas pirmās un otrās vietas dažādās sacensībās- Mūsu Cerības, Rīgas Pavasaris, Pavasara Kauss, Dance Art Cup, Siguldas pavasaris, Pavasara Ritmos, Jaunmārupe 2015. 
Daudzi citi  no mazajiem dejotājiem savas pirmās sacensības piedzīvos jau pirmajās rudens sacensībās. Ir patiess prieks, ka tieši pirmsskolas vecuma dejotāji šogad ir ļoti progresējuši un ir gatavi jaunām sacensībām un kvalifikācijas līmeņiem.

Arī veiksmīga sezona izdevusies "Saltāres" dejotājiem Aleksandram Aleksim Tuņķelim un Elīzai Tīnai Veisenkopfai, kuri šobrīd dejo Bērnu2 E4 grupā. Visas sezonas garumā šis pāris iekļuvuši daudzu sacensību finālos un pat labāko trijniekos. Pēc pēdējā Latvijas Sporta deju federācijas kausa posma Jaunmārupē, Aleksandram un Elīzai ir pavērušās lielas iespējas noslēgt 2015. gadu, atrodoties kausa posmu kopvērtējuma tabulas labāko sešiniekā.

Studijas dejotāji Markuss Jukāms, Laura Krista Veisenkopfa, Ralfs Nauris Bērziņš, Estere Kuple turpina cīnīties par Junioru1 E4 labāko sešinieku, un sezonas turpinājumā viņiem notiekti tas izdosies.

Vasaras periodā tiks izveidoti arī vairāki jauni deju pāri, par kuriem noteikti dzirdēsiet pēc viņu pirmājām sacensībām rudenī.

Studija aktīvi darbojusies arī daudzās pirmsskolas izglītības iestādēs gan Valmierā, gan ārpus tās. Liels paldies Valmieras pirmsskolas izglītības iestāžu "Sprīdītis", "Krācītes", "Vālodzīte", "Kārliena", "Pienenīte" administrācijām par sadarbību. Kā arī paldies par sadarbību pirmsskolas izglītības iestādēm ārpus Valmieras-  Brenguļu p.i.i., Āgenskalna p.i.i., privātājām pi.i. "Patnis"un "Sauleszaķis". Studija noteikti turpinās darbību arī rudenī šajos bērnu dārzos.
Sākoties rudenim studijas darbība turpinās paplašināties, jo bērnu apmācība tiks uzsākta  arī  p.i.i. "Burtiņš", Valmieras 2.vidusskolas p.i.i., Naukšēnu p.i.i. un citās Valmieras un tās apkaimes vietās.

Valmieras pilsēta ļoti nozīmīga Latvijas sporta deju pasaulei kļūs 2016. gada 12. martā, jo sporta deju studijas "Saltāre" vadītājam Rihardam Bergam ir piešķirtas tiesības rīkot Latvijas Sporta deju čempionātu 10 deju programmā. Šīs tiesības piešķir Latvijas Sporta deju federācija un tās prezidijs.Čempionāts norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Veiksmīgu vasaru un panākumiem bagātu sezonas turpinājumu!

Pēdējie Twitter ieraksti