Love 2200px

Katrs un ikviens ir dejas kaislības gūsteknis

Leciens 2200px

 Deja ir pēdas pieskāriens zemei un roku atvēršana spārniem

Dejojoša sieviete jūras krastā

 Deja ir spogulis tavai dvēselei

Lokanība

Katrs un ikviens ir dejas kaislības gūsteknis

 

 

Sporta deju studija


17. Augusts, 2017

R.Berga audzēkņiem no SDK “Saltāre” panākumi Latvijā un ārzemēs

Valmieras lielākā sporta deju kluba “Saltāre” jaunajiem dejotājiem šī sezona bijusi gana veiksmīga un panākumiem bagāta, jo Riharda Berga audzēkņi uzrādījuši ļoti labus rezultātus vairākās sacensībās gan pie mums Latvijā, gan arī ārzemēs. Jaunāko grupu dejotāji ieguvuši godalgotas vietas lielākās sacensībās Rīgā, Siguldā, Daugavpilī, Valmierā un arī Igaunijā, tādējādi liekot izskanēt Valmieras pilsētas vārdam ne tikai visā Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

Lai arī sporta deju sacensības turpināsies līdz maija otrajai pusei, tomēr sezonas svarīgākās sacensības ir aiz muguras, un uz tām var atskatīties ar priecīgām un pozitīvām emocijām, jo valmierieši sporta deju laukumos ir startējuši ar atzīstamām sekmēm. Pirms dažiem gadiem pats savu karjeru beigušais Rihards Bergs, kurš strādā par treneri un kopš 2010. gada vada SDK “Saltāre”, sezonas laikā ar saviem audzēkņiem bija devies uz vairākām augsta līmeņa sacensībām galvaspilsētā Rīgā, kā arī uz citām mūsu valsts pilsētām, kur jaunie valmierieši atzīstami rādīja savu dejotprasmi, izcīnot vairākas godalgotas vietas. Par panākumiem deju laukumos ikgadējā sportistu godināšanas pasākumā “Valmieras Sporta laureāts” apbalvoti šādi SDK “Saltāre” audzēkņi – Grēta Puzinkeviča, Markuss Daniels Polis, Rainers Kuplis, Elīze Estere Mardaka, Jānis Atlācis, Anete Ķīkule, Ričards Brauns, Nora Dembovska. Savukārt Latvijas Sporta deju federācijas apbalvošanas pasākumā par sasniegumiem pagājušā gadā apbalvoti Rūdolfs Dāvis Maklers un Patrīcija Marta Lakstīgala (2.vieta Juniori 1 E4), kā arī Ralfs Pļasunovs ar Annu Niedri (5.vieta jauniešos).

SDK “Saltāre” ar Rihardu Bergu priekšgalā, pateicoties arī sacensību atbalstītajiem, 2016.gadā Latvijas čempionātu 10 dejās bija noorganizējuši augstā līmenī, līdz ar to arī šogad Latvijas Sporta deju federācija uzticēja godu rīkot valsts čempionātu sporta dejās tieši Valmierā. Līdz ar to pēdējo četru gadu laikā jau trešo reizi deju pāri no visas Latvijas lielākajā Vidzemes pilsētā cīnījās par uzvaru un medaļām visās vecuma grupās.  Valmieriešus iepriecināja SDK “Saltāre” meistarīgākais pāris Ralfs Pļasunovs un Anna Niedra, kas jauniešu grupā (16-18 g.) iekļuva fināla sešiniekā.

Talantīgi un deju nodarbības apmeklēt griboši bērni ir ne tikai pašā Valmierā, bet arī tās tuvākajā apkārtnē, tāpēc R.Bergs ikdienā dodas strādāt arī uz Kocēnu novadu, Brenguļiem, Naukšēniem, kur apmāca mazos dejotājus. Tas nozīmē, ka šajā skaistajā un grūtajā sporta veidā Valmieras novadā tiek gatavota jauna maiņa, un līdz ar to SDK “Saltāre” un tajā dejojošo valmieriešu un citu Valmieras tuvāko novadu bērnu panākumi sporta dejās neizpaliks.

saltare

17. Augusts, 2016

Uzņemam jaunus dejotājus!

Sporta deju studija "Saltāre" uzņem jaunus dalībniekus visās vecuma grupās, sākot no četru gadu vecuma.
Sporta deju studija "Saltāre" sagatavo bērnus gan sacensību līmenim, gan dažādiem koncertiem.
Nodarbības notiks trīs reizes nedēļā Valmieras Valsts ģimnāzijā (Leona Paegles iela 40).
Pirmā nodarbība un tikšanās ar vecākiem notiks 2.septembrī plkst. 18.00.
Nodarbības vadīs Latvijas Sporta deju federācijas sertificēts treneris un tiesnesis Rihards Bergs.
Sīkāka informācija:
Rihards Bergs - 26647052
www.saltare.lv

 

saltāre

8. Jūnijs, 2016

Sezona noslēgusies.

Ir noslēgusies sporta deju sezona, un tagad ir priekšā vasara, kurā dejotājiem būs gan jāatpūšas, gan arī jāsāk gatavoties jaunajai sezonai.

Šis pusgads panākumiem bagāts ir bijis sporta deju studijas "Saltāre" dejotājiem.

Daudz godalgotu vietu ieguvuši mūsu iesācēju grupu dejotāji- Edvards Rinmanis, Anna Estere Maļinka, Ričards Brauns, Dāvis Megnis, Nora Dembovska, Markuss Daniels Polis, Grēta Puzinkeviča, Jānis Līviņš, Elīza Kuple, Mārtiņš Līviņš, Justīna Šuhstika, Jānis Atlācis, Anete Ķīkule, Kerija Atlāce,Elizabete Laursone, Andželīna Laursone, Rauls Alens Rozenbergs, Marta Vaļģe, Anna Segliņa, Radomirs Ponomarjovs, Paula Lakstīgala.

Kā arī kvalifikācijas klašu pāri- Aleksnadrs Aleksis Tuņķelis, Elīza Tīna Veisenkopfa, Ralfs Nauris Bēriņš, Laura Krista Veisenkopfa, Rūdolfs Maklers, Patrīcija Lakstīgala.

Šie pāri šogad ir dejojuši sacensībās Rīgā, Siguldā, Daugavpilī, Valmierā, Jaunolainē, Tallinā, Tartu.

Veiksmīga sezona izvērtusies arī "Saltāres" lielākajiem dejotajiem- "B" klases pārim Ralfam Pļasunovam un Elizabetei Annai Niedrei.
Pāris iekļuvis vairākos sacensību finālos, kā ari uzvarējuši sacensībās Baltic Rising Stars. 

Veiksmīgi esam noslēguši nodarbības 12 pirmskolās Valmierā un tās apkaimē.

Šogad sporta deju studija "Saltāre" organizēja  Valsts Čempionātu 10 dejās, kas notika Vidzemes Olimpiskajā centrā.
2017. gadā Latvijas Sporta deju federācija ir piešķīrusi mums Valsts Čempionātu latīņamerikas dejās, kas 11. martā norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā. Šo čempionātu tiesās tikai starptautiski ārzemju tiesneši.

Veiksmīgu vasaru dejotajiem un viņu vecākiem! Uz tikšanos jaunajā sezonā!

Saltāre

Saltāre

Pēdējie Twitter ieraksti