Love 2200px

Katrs un ikviens ir dejas kaislības gūsteknis

Leciens 2200px

 Deja ir pēdas pieskāriens zemei un roku atvēršana spārniem

Dejojoša sieviete jūras krastā

 Deja ir spogulis tavai dvēselei

Lokanība

Katrs un ikviens ir dejas kaislības gūsteknis

 

 

Sporta deju studija


16. Decembris, 2015

Baltijas Zvaigznītes 2015

Pagājušajā nedēļas nogalē Rīgā norisinājās sporta deju sacensības "Baltijas Zvaigznītes 2015".

Šajās sacensībās startēja arī variāki "Saltāres" pāri.

Pirmsskolas vecuma skates grupā dejoja Edvards Rinmanis, Anna Estere Maļinka, Ričards Brauns, Dāvis Megnis, Nora Dembovska. Visi mazie dejotāji saņēma medaļas un balvas par piedalīšanos sacensības, jo šajā grupāvietu sadalījums nepastāv. Vēl deju skatē startēja Rainers Kuplis un Elīze Mardaka, šis pāris dejoja 3-4 klašu grupā.

Klašu čempionātā dejoja trīs "Saltāres" pāri- Edgars Apinis, Kerija Atlāce, Markuss Daniels Polis, Grēta Puzinkeviča, Jānis Līviņš, Elīza Kuple. Divpadsmit pāru konkurncē 11. vietu ieguva Edgars ar Keriju, 7. vietu ieguva Jānis ar Elīzu, bet godalgotajā trijniekā iekļuva Markuss ar Grētu.

Arī iesācēju grupās dejoja daudzi mūsu dejotāji. Iesācēju 1.līmeņa grupā pirmās pakāpes diplomu ieguva Jānis Atlācis un Anete Ķīkule. Iesācēju 1-2 līmeņa grupā (2008.gads un janāki) otrās pakāpes diplomu ieguva Jānis Līviņš un Elīza Kuple, savukārt trešās pakāpes diplomu- Mārtiņš Līviņš un Elīza Kuple. Savukārt 2007. gada 1-2 līmeņa grupā pirmās pakāpes diplomu ieguva Markuss Daniels Polis un Grēta Puzinkeviča.

Sacensību ietvaros notika arī Latvijas Kausa sacensības Bērnu2 E4 grupā, kurās stratēja Aleksandrs Aleksis Tuņķelis un Elīza Tīna Veisenkopfa. Sacensības uzsāka 35 pāris. Mūsu pārim izdevās iekļūt sacensību pusfinālā un galā iegūt 9.vietu, par pieciem punktiem atpaliekot no fināla. Šobrīd šis pāris Latvijas Kausa kopvērtējumā ieņem 7.vietu 71 pāra konkurencē.

Pēdējie Twitter ieraksti